Liansharj

تابلو اعلانات بستن این دسته بندی

:: طراحی محوطه و فضای سبز با نرم افزار Deluxe :: برای مشاهده آموزش اینجا کلیک کنید.

:: آموزش اتوکد ۲۰۱۲ مقدماتی - سطح دو :: برای مشاهده آموزش اینجا کلیک کنید.

:: طرح تقویت واژگان انگلیسی یا 504 واژه ضروری :: برای شرکت در طرح تقویت واژگان انگلیسی با استفاده از 504 واژه ضروری اینجا کلیک کنید.

:: آموزشگاه CEH :: آموزش و پیشرفت گروهی مدرک CEH (هک قانونمند) . برای شرکت در این طرح اینجا کلیک کنید.

:: Steganography Challenges (Number 8) :: برای شرکت در مسابقه استگانوگرافی اینجا کلیک کنید.

پیپرز
تبلیغات شما در این مکان

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 53

موضوع: به نظر شما بهترین رشته دانشگاهی کدام است؟

Alireza Dehqanian

Alireza آواتار ها

رشته کارشناسی
    مهندسی برق
    رشته کارشناسی ارشد
    MBA
    پوینت
    6,909
    نوشته های وبلاگ
    7
    ارسال تشكر
    4,653
    تشكر شده 14,439 بار در 3,671 پست

به نظر شما بهترین رشته دانشگاهی کدام است؟

سلام خدمت همه دوستان عزیز.

با نخستین بحث هفتگی لیان پرتال در خدمت شما هستیم.

به نظر شما بهترین رشته دانشگاهی در ایران کدام است؟

همونطور که مطلع هستید انتخاب رشته دانشگاهی از دشوارترین انتخاب هایی هست که هر فردی باهاش مواجه هست.همه ما دانشجو هستیم و قبلا این انتخاب رو انجام دادیم.اما الان میخوایم بدونیم آیا انتخاب ما صحیح بوده؟ مسلما بعد از ورود به دانشگاه ، دید ما نسبت به رشته های دانشگاهی خیلی عوض میشه و بر خلاف دوران دبیرستان اطلاعات بیشتری در باره رشته هامون کسب می کنیم.

• چرا این رشته تحصیلی رو انتخاب کردید؟
    • از نظر شما، آیا رشته تحصیلیتون بهترین انتخابی بود که می تونستید داشته باشید؟
    • آیا رشته تحصیلی شما در ایران کارایی لازم رو داره؟
    • اگر می تونستید دوباره انتخاب رشته کنید چه رشته ای رو انتخاب می کردید؟ چرا ؟
    • به نظر شما کدام رشته در ایران بیشترین کارایی رو داره؟ کدام رشته بهترین آینده شغلی رو داره؟
    • در آینده ، رشته شما کجا کاربرد داره و احتمال استخدام شما وجود داره؟
    • آیا در دوره فوق لیسانس هم همین رشته رو انتخاب می کنید؟
    • آیا در رشته تحصیلی شما میشه فقط به مدرک اتکا داشت و از آینده شغلی مطمئن بود؟

دوستان عزیز ، لطفا به این نکته دقت بفرمایید که هر فردی رشته تحصیلیش براش قابل احترام هست.پس لطفا از توهین به سایر رشته ها و تحقیر سایرین خودداری کنید و با دلایل کافی برتری رشته رو ذکر کنید و از بزرگنمایی های متعصبانه خودداری کنید.

اگر آمار موثقی دارید حتما ذکر بفرمایید تا در صورتی که کسی در آینده این تاپیک رو میخونه در انتخاب رشته تحصیلیش بهش کمک بشه ، با توجه به اینکه انتخاب رشته کنکوری های امسال به زودی فرا میرسه ، پس این تاپیک ممکنه بتونه گره از کار افرادی باز کنه.

یکی از فاکتورهای انتخاب رشته ، علاقه بوده و مسلما خیلی از ماها ، توی توضیحاتمون بر این اساس هم صحبت خواهیم کرد ، بنابراین خوانندگان تاپیک حتما این مورد رو در نظر داشته باشند.

امیدوارم بحث خوبی داشته باشیم و بتونیم رشته های تحصیلی رو بهتر بشناسیم.

2. 5 كاربر زير به خاطر اين پست سودمند از Alireza عزيز تشكر كرده اند:

3. # ADS

آقای پروفسور محمد صادق زارعی

TATAR آواتار ها

رشته کارشناسی
    فیزیک محض
    پوینت
    7,953
    نوشته های وبلاگ
    5
    ارسال تشكر
    2,454
    تشكر شده 6,967 بار در 2,151 پست
    اول من میگم
    من اینو جدی میگم.از دوره ی راهنمایی یه فکرایی تو ذهنم بود که خیلی هم دوسش داشتم و خیلی هم علاقه مند بودم که بهش برسم. و حالا هم دارم.
    خوب طبیعتا اون موقع از رشته و دانشگاه چیزی نمیدونستم.
    بعدا که اومدم دبیرستان به فیزیک علاقم زیاد شد.به گونه ای که یکی از بهترین نمراتم توی فیزیک بود و ریاضی و هندسه و از این قبیل درسا رو من نمره خوب نمیگرفتم.
    بازم موقع انتخاب رشته ی دانشگاهی مردد بودم که این نیازی که من دارم توی کدوم رشته برطرف میشه.
    من به چند تا رشته علاقه مند بودم.
    یکیش مکانیک جامدات بود.بهش علاقه داشتم.(ولی بعد ها متوجه شدم که نیازم رو بر طرف نمی کنه و اون چیزایی که تو ذهنم بود رو جوابگو نیست)
    یکی دیگه کامپیوتر بود.برای اینم یه چیزایی می خواستم ولی ...... بدون رفتم به این رشته هم تقریبا میشد بهش دست پیدا کرد.همچنان که خیلی ها توی کامپیوتر در زمینه های گوناگون موفق هستند و هیچ کدوم هم رشته ی کامپیوتر نرفتن.
    رشته ی بعدی فیزیک بود.روی این من خیلی تمرکز کردم و تحقیق کردم.ببینم بازار کارش چیه و کجاست.چه کتاب هایی باید خونده بشه.چه دانشگاه هایی معتبر هستن و و ....
    هر چند به خاطر همین کامپیوتر من رتبم خوب نشد،ولی بازم خدا رو شکر می کنم که خوب نشد.چون اگه خوب میشد باید می رفتم مکانیک می نشستم.
    بالاخره اومدیم دانشگاه و دیدیم دقیقا همون چیزی هست که دنبالش بودم.
    یه چیزی رو بگم بدور از تعصب و آمار خیلی خیلی دقیق ندارم ولی همین که با افرار حرف می زنیم و از بقیه چیزی می شنویم و ...
    رشته ی ما که واقعا سخته.این یک.یعنی وقتی من موقع انتخاب رشته دانشگاه به دوستم ( که الان داره مکانیک امیرکبیر می خونه و خر مخیه برای خودش) گفتم که می خوام برم فیزیک،داشت از ترس سکته می کرد.گفت مگه حالت خرابه می خوای بری فیزیک
    من خیلی ها رو دیدم که رشته ی های مهندسی درس می خونن و بعضی ها هم واقعن سخته.من مثل از برق مخابرات یه چیزایی می دونم که سخته.ولی وقتی لیسانس و یا فوق لیسانس گرفتن ادامه نمی دن و به همین جا بسنده می کنن و البته کار براشون هست و شاید نیازی نداشته باشن که علوم بیشتر ی رو کسب کنن.
    ولی رشته های علوم پایه،بعضی ها شون که کار براشون نیست و خیلی هم مشکله پیدا کردنش و به همین دلیل باید ادامه تحصیل بدن.و می دونیم که تا سطوح بالای علمی راه پیدا می کنن.
    مثلا کم پیش میاد که اسم یه پروفسور مکانیک دان بیاد وسط و خیلی هم کم شاید باشه.ولی می بینیم که اسم پروفسورای شیمیدان و فیزیکدان که میاد وسط،چشم میخواد از کاسه بزنه بیرون. و زیاد هم می تونه باشه(در مقایسه با دیگر رشته ها)
    یعنی سطوح علمی رشته ها هم خیلی متفاوته.پس تعداد افرادی که تو رشته ی های علوم پایه به مدارج بالا رسیده اند بیشتر از تعداد مهندسین و .... هست.
    حالا اینکه رشته ی من کار براش تو ایران وجود داره یا نه جرف برای گفتن داره و تو چند کلمه نمیشه گفت.البته کار وجود داره و زیاد هم وجود داره.شاید به باور اشتباه خیلی ها،کار برای فیزیکی ها خیلی هم زیاده.ولی یه کم دقت تو گرایش و زرنگی خودش می تونه به کار بسیار پر درآمدی دست پیدا کنه.الکترو اپتیک،نانو اپتیک،اپتیک و لیزر و ... از رشته هایی هستن که در آمد زایی زیادی می تونه داشته باشه.ولی برخی دیگه مثل ذرات بنیادی در ایران نمی تونه جوابگو باشه چون وسایل آزمایشگاهی نداره و براش صودی نداره.ولی خارج برات سر می شکونن.
    در همین لیسانس و فوق هم می تونی در مخابرات و شرکت ها و تاسیسات زیر بنایی کار کنی.

به نظر شما کدام رشته در ایران بیشترین کارایی رو داره؟ کدام رشته بهترین آینده شغلی رو داره؟
    -اینکه کدام رشته کارایی داره و آینده ی شغلی...یه جورایی بگم مهندسی کارایی زیادی تو ایران و برای ایران داره.(همه نوع مهندسی).آینده ی شغلی هم در کل می تونه تامین باشه.

آیا در دوره فوق لیسانس هم همین رشته رو انتخاب می کنید؟
    -تو دوره ی فوق هم همین گرایش های فیزیک رو ادامه خواهیم داد.

آیا در رشته تحصیلی شما میشه فقط به مدرک اتکا داشت و از آینده شغلی مطمئن بود؟
    -نه اینکه بگی به مدرک رو من اصلا روش حساب باز نمی کنم.رشته ی ما برای استخدامش از بقیه رشته ها سختگیر تر هستد.حتی برای مصاحبه هم گیر زیادی میدن.ولی برای بقیه رشته ها راحت تر عمل می کنن.پس به مدرک نباید تکیه کرد.مخصوصا در فیزیک.فیزیک رو میشه خیلی بهتر از مدرک از داخلش چیز ها د ر آورد.

5. 4 كاربر زير به خاطر اين پست سودمند از TATAR عزيز تشكر كرده اند:

Eternal آواتار ها

پوینت
    10,763
    نوشته های وبلاگ
    26
    ارسال تشكر
    8,198
    تشكر شده 10,730 بار در 3,684 پست
    • چرا این رشته تحصیلی رو انتخاب کردید؟ چاره ای نداشتم ! مجبورم کردن! بعد از اینکه از فیزیک تغییر رشته دادم ، مایل بودم برم مهندسی صنایع ... اما سرنوشت چیز دیگری رو رقم زد
    • از نظر شما، آیا رشته تحصیلیتون بهترین انتخابی بود که می تونستید داشته باشید؟ الان میگم بله ! واقعا رشتمو دوس دارمو بهش علاقه مندم ...
    • آیا رشته تحصیلی شما در ایران کارایی لازم رو داره؟ درحال حاضر نیاز کشورمونه برای عقب نموندن از قافله ی تمدن بشری! اگه متخصص توی این شاخه داشته باشیم ، امکان پیشرفت زیادی به کشورمون رو میده ، فرض رو بر این بذارید که ما یک کشور الکترونیکی داشته باشیم ، حالا کشورو بیخیال ، شهر الکترونیکی...
    • اگر می تونستید دوباره انتخاب رشته کنید چه رشته ای رو انتخاب می کردید؟ چرا ؟ نمی دونم ! اما فکر میکنم واسه هر رشته ای وقت و ارزش بذاری ، جای موفقیت داره ، شاید اگه با همون شرایط فیزیک قبول میشدم باز ، حتما ادامش میدادم ...
    • به نظر شما کدام رشته در ایران بیشترین کارایی رو داره؟ کدام رشته بهترین آینده شغلی رو داره؟ آدم زرنگ باشه فقط ! همه رشته ها در جای خودشون خوبه ، اما خب درحال حاضر بیشتر رشته های فنی ، تقاضا داره
    • در آینده ، رشته شما کجا کاربرد داره و احتمال استخدام شما وجود داره؟ تقریبا هر سازمانی به یه متخصص آی تی نیاز داره ، البته شاخه های متفاوتی داره ... اما خودم دوس دارم توی شرکت کاملا تخصصی و مرتبط با رشتم فعالیت کنم ، نه شاخه ای از یک سازمان
    • آیا در دوره فوق لیسانس هم همین رشته رو انتخاب می کنید؟ یکی از انتخابامه
    • آیا در رشته تحصیلی شما میشه فقط به مدرک اتکا داشت و از آینده شغلی مطمئن بود؟تقریبا میشه گفت بله ! دیدم که میگما !
    سهراب جان!...
    خانه باشد طلبت ...
    دل من سخت گرفته ست بگو ...
    شانه دوست کجاست ؟ ...

7. 4 كاربر زير به خاطر اين پست سودمند از Eternal عزيز تشكر كرده اند:

دايي رضا

رضا آواتار ها

رشته کارشناسی
    حسابداری
    پوینت
    71
    ارسال تشكر
    1,110
    تشكر شده 1,422 بار در 574 پست
    چرا این رشته تحصیلی رو انتخاب کردید؟
    نمي تونم بگم علاقه داشتم قبل از دبيرستان علاقه شديدي به برق داشتم و دبيرستان جهت من به كلي عوض شدم وخيلي به تاريخ و ادبيات علاقه مند شدم و لي متاسفانه به دلايل كاري امروزه رفتم سراغ حسابداري ولي هيچ

گاه هم از حسابداري بدم نيومد.

از نظر شما، آیا رشته تحصیلیتون بهترین انتخابی بود که می تونستید داشته باشید؟
    زياد در موردش فكر كردم .هيچ گاه بهتريني وجود نداره ولي اولويت خوبي بود برام.

آیا رشته تحصیلی شما در ایران کارایی لازم رو داره؟
    بله هم در ايران و هم در جهان هستي هميشه حرف حساب و كتاب هست.

اگر می تونستید دوباره انتخاب رشته کنید چه رشته ای رو انتخاب می کردید؟ چرا ؟
    رايانه .چون علاقه دارم.البته تصميم دارم در اينده اين رشته رو بخونم البته تا سال ديگه دوباره براي نرم افزار ثبت نام مي كنم اگه بشه و اگه خدابخواد.

به نظر شما کدام رشته در ایران بیشترین کارایی رو داره؟ کدام رشته بهترین آینده شغلی رو داره؟
    نميشه گفت .من خيليا رو مي شناسم كه مدارك انچناني دارن ولي متاسفانه به جايي نرسيدن.

در آینده ، رشته شما کجا کاربرد داره و احتمال استخدام شما وجود داره؟
    تقريبا همه جا كاربرد داره .ازبانك تا اداره اموات بخش حسابداري .

آیا در دوره فوق لیسانس هم همین رشته رو انتخاب می کنید؟
    بله اگه نمردم.

آیا در رشته تحصیلی شما میشه فقط به مدرک اتکا داشت و از آینده شغلی مطمئن بود؟
    رشته ما كلا با مدرك ارتباط چنداني نداره و داخل اون بيشتر تجربه حرف اول رو ميزنه .و بلد بودن حسابداري كه كاملا با دروس دانشگاه متفاوته.
    ویرایش توسط رضا : 07-10-2011 در ساعت 12:02 AM
    آسيمه سر رسيدي از غربت بيابان
    دلخسته ديدمت از آوار خيس باران

وامانده در تبي گنگ ناگه به من رسيدي
    من خود شکسته از خود در فصل نااميدي

در برکه دو چشمت نه گريه و نه خنده
    گم کرده راه شب را سرگشته چون پرنده

من ره به خلوت عشق هرگز نبرده بودم
    پيدا نمي شدي تو شايد که مرده بودم

من با تو خو گرفتم؛ از خنده ات شکفتم
    چشم تو شاعرم بود تا اين ترانه گفتم

در خلوت سرايم يکباره پر کشيدي
    آنگاه اي پرنده بار دگر پريدي

من ره به خلوت عشق هرگز نبرده بودم
    پيدا نمي شدي تو شايد که مرده بودم

اگه كاري با من داشتين نبودم اينجا هستم

جنوبي ها

9. 2 كاربر زير به خاطر اين پست سودمند از رضا عزيز تشكر كرده اند:

Alireza Dehqanian

Alireza آواتار ها

رشته کارشناسی
    مهندسی برق
    رشته کارشناسی ارشد
    MBA
    پوینت
    6,909
    نوشته های وبلاگ
    7
    ارسال تشكر
    4,653
    نقل قول نوشته اصلی توسط TATAR نمایش پست ها
    حالا اینکه رشته ی من کار براش تو ایران وجود داره یا نه جرف برای گفتن داره و تو چند کلمه نمیشه گفت.البته کار وجود داره و زیاد هم وجود داره.شاید به باور اشتباه خیلی ها،کار برای فیزیکی ها خیلی هم زیاده.ولی یه کم دقت تو گرایش و زرنگی خودش می تونه به کار بسیار پر درآمدی دست پیدا کنه
    این قسمت رو خیلی قبول دارم.
    از نظر من هر رشته ای که بخونیم ، شغل آیندمون ، به زرنگی خودمونه.هر رشته ای هم که باشیم.

захрa зендебyди

Zahra آواتار ها

رشته کارشناسی
    مهندسی برق
    پوینت
    20,139
    نوشته های وبلاگ
    73
    ارسال تشكر
    39,646
    تشكر شده 15,150 بار در 3,342 پست

علاقه ی اصلی من در دوره دبیرستان به مهندسی نفت بود اما هیچ گونه تلاشی برای رسیدن به هدفم نکردم.بعد از اینکه نتایج مرحله ی اول کنکور اومد با رتبه ای که داشتم تنها شانس قبولی دانشگاه خلیج رو داشتم .بین مهندسیای خلیج فارس هم تنها ب برق و مکانیک علاقه داشتم که طبق اولویت بندی که براشون انجام داده بودم موفق به تحصیل در رشته ی برق شدم

الان که وارد این رشته شدم و اشنایی بیشتری با اون پیدا کردم به نظرم بهترین انتخاب بعد از مهندسی هوافضا برای من بوده.

تو هر اداره ای که بری حداقل به یه متخصص برق نیاز داره.اما گرایش قدرت هم بازار کار و هم درآمد خیلی خوبی تو ایران داره.

هرچند که علاقه ی زیادی به هوافضا دارم اما باز همین برق رو انتخاب میکردم.چون میدونم نمیتونم تو اون رشته پیشرفت کنم

• به نظر شما کدام رشته در ایران بیشترین کارایی رو داره؟ کدام رشته بهترین آینده شغلی رو داره؟

حسابداری و مدیریت و مهندسی عمران و برق قدرت فعلا تو ایران بازارکار خوبی دارن.تو یه سایت خونده بودم که"از اونجایی که ایران یه کشور در حال توسعه هست به متخصصین برق در همه ی زمینه ها نیاز وافری داره"اما متاسفانه هرساله تعداد زیادی از دانشجویان برقی که فارغ التحصیل میشن تعداد اندکی ی از اونا تتخصص لازم رو تو رشته شون کسب میکنن که تعدادی از همین تعداد اندکی هم به خارج از کشور مهاجرت میکنن و همین باعث مواجه شدن کشور ما با کمبود نیروهای کارامد در رشته برق شده

کسی که در تخصص خودش بتونه کار کنه حالا هر رشته ای هم که بخواد باشه،میتونه اینده شغلی خوبی رو داشته باشه

وزارت دفاع

رشته ی برق جزو اون دست رشته هاییه که جای کار زیادی داره.تنوع کاری خیلی خیلی بالایی داره که متاسفانه اکثر دانشجوهای این رشته فقط به پاس کردن دروس بسنده میکنن و از کارهای فنی این رشته غفلت میکنن

خیر.اما رشته ای رو که انتخاب کردم به مخابرات وابسته ست

خیر.شاید این نظر بنده باشه.اگه رتبه اول دانشگاه هم باشن اما هیچگونه تخصص فنی تو این رشته نداشته باشن نه تنها نمیتونن یه کارآفرین باشن حتی هیچ گونه ادارات و شرکتهای دولتی و تخصصی نیز حاضر به استخدام چنین افرادی نیستن
    ویرایش توسط Zahra : 07-10-2011 در ساعت 12:32 PM

بارالهی ، همنشین از همنشین رنگ می گیرد، خوشا آنکه با تو همنشین است…

امروز همان فرداييستكه ديروز منتظر آمدنش بوديد و همان ديروزيست كه فردا حسرتش را خواهيد خورد

my mail

آنکه میرودنمیفهمد... اما آنکه بدرقه میکند خوب می داند کاسه ی آبمعجزه نمیکند

12. 4 كاربر زير به خاطر اين پست سودمند از Zahra عزيز تشكر كرده اند:

TATAR آواتار ها

رشته کارشناسی
    فیزیک محض
    پوینت
    7,953
    نوشته های وبلاگ
    5
    ارسال تشكر
    2,454
    چرا همه به سوالات دارین پاسخ میدین.اینحا یه کم هم قراره در مورد رشت ها بحث بشه.یه کم هم نظرتون رو در مورد رشته های دیگه هم بگین تا بحث بالا بکشه.

Alireza Dehqanian

Alireza آواتار ها

رشته کارشناسی
    مهندسی برق
    رشته کارشناسی ارشد
    MBA
    پوینت
    6,909
    نوشته های وبلاگ
    7
    ارسال تشكر
    4,653

زمان انتخاب رشته که فرا میرسه ، تب و تاب مهندسی به خصوص برق و مکانیک خیلی زیاده.من همیشه به بحث های کامپیوتری علاقه داشتم و دارم ، اما به مهندسی کامپیوتر نه! چون مهندسی کامپیوتر رشته ای نظری تر از اون ایده آل من هست.از رشته هایی که با بردار ، نیرو و شتاب سر و کار دارند هم همیشه دوری می کردم.بنابراین رشته برق رو انتخاب کردم چون حداقل میشد روی آینده اش حساب باز کرد.گرایشم به اجبار مخابرات انتخاب شد.چون جایی که قبول شدم (خلیج فارس) تنها همین گرایش رو داشت.

شاید قبلا مردد بودم اما الان می گم آره ، بهترین انتخاب بود.با سایر رشته های وقتی بیشتر آشنا شدم متوجه شدم که اصلا با روحیه ام ساز گار نیستند.توی برگ انتخاب رشته جز برق ، فقط آخرین انتخابم مهندسی عمران دانشگاه شیراز بود که بعدها فهمیدم اون انتخاب رو هم آورده بودم.خیلی ها ، ترم اول خواستند منو متقاعد کنند که برم عمران شیراز بخونم اما من رشته برام مهمتر بود.بنابراین همین رشته رو ادامه دادم.الان هم اکثر دوستانم میگن که تو باید مهندسی کامپیوتر یا آی تی میخوندی (چون توی این زمینه ها فعال ترم) اما من هنوز معتقدم ، این دو رشته مهندسی نظری هستند در حالی که من عملی کار می کنم با مبحاث فن اوری اطلاعات و رایانه.

مهندسی برق ، مخصوصا گرایش قدرت ، خریدار زیادی داره.اما در کل فکر می کنم بله.هر چند اولین نمی دونمش.فکر کنم مکانیک بالاتر از مهندسی برق هست توی این زمینه.

همین رشته.مهندسی برق.

مدیریت و مهندسی مکانیک . البته اگر سرمایه کاری خوبی داشته باشید ، مهندسی عمران هم خیلی جوابگو هست!

به قول زهرا وزارت دفاع! مهندسی برق مخصوصا گرایش مخابرات چون با مخابره اطلاعات سر و کار داره ، در حال حاضر در صنایع دفاع بیشترین کاربرد رو داره.خارج از این حیطه میشه گفت خیلی کم! اما اگر در این گرایش متخصص باشی و به وزارت دفاع راه پیدا کنی ، با پروژه های چند صد میلیونی سرو کار داری.

انشالله!
    اول قصد داشتم مدیریت mba بخونم.اما الان نظرم به همون برق و مخصوصا گرایش الکترونیک یا مخابرات هست.

خیر.با توجه به اشباع شدن بازار کار از رشته های مهندسی ، اتکا به مدرک تحصیلی اشتباه هست.هر چند معتقدم در صورت زرنگ بودن و به خصوص داشتن یک دستگاه پــــارتــــی در همه رشته ها کارساز خواهد بود!!!
    اما جدا از شوخی ، در هیچ رشته ای با این وضعیت بازار کار نمیشه به مدرک اتکا کرد و باید زرنگ بود!

15. كاربر زير به خاطر اين پست سودمند از Alireza عزيز تشكر كرده است:

TATAR آواتار ها

رشته کارشناسی
    فیزیک محض
    پوینت
    7,953
    نوشته های وبلاگ
    5
    ارسال تشكر
    2,454
    وزارت دفاع
    اطلاعاتی هم دارین که مثلا در وزارت دفاع کدوم قسمتاش میتونین کار کنین؟

Alireza Dehqanian

Alireza آواتار ها

رشته کارشناسی
    مهندسی برق
    رشته کارشناسی ارشد
    MBA
    پوینت
    6,909
    نوشته های وبلاگ
    7
    ارسال تشكر
    4,653
    نقل قول نوشته اصلی توسط TATAR نمایش پست ها
    چرا همه به سوالات دارین پاسخ میدین.اینحا یه کم هم قراره در مورد رشت ها بحث بشه.یه کم هم نظرتون رو در مورد رشته های دیگه هم بگین تا بحث بالا بکشه.

دقیقا !!
    یه چیزی بگم.
    من کلا به رشته های علوم پایه اعتقاد ندارم! ببخشید البته.اما فکر می کنم این رشته ها تنها می تونن به کرسی استادی دانشگاه یا کارهای تحقیقاتی اکتفا کنن

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)